Деловая сеть Херсон
Компании:1 138
Товары и услуги:74
Статьи и публикации:22
Тендеры и вакансии:1

Матрац Мемо Ролл, особливості

Матрац Мемо Ролл, особливості
29.07.2017
Купуємо високоякісний матрац Мемо-ролл в місті

     Наш матрац Мемо-ролл Take & Go пропонує Вам високий рівень комфорту при відпочинку і граничну м'якість. У цій моделі відсутні пружини, тому сам виріб помітно легше. При виробництві Мемо-ролла застосована інноваційна технологія "Memory Foam", яка дозволяє матрацу чуйно реагувати на зміну температури тіла людини, що лежить на нім, і повністю повторювати його вигини.

     Фахівці вважають, що подібне рішення спрощує засипання, перешкоджає виникненню безсоння і покращує кровообіг, знімаючи зайве навантаження з м'язів, суглобів і хребта.

     До складу цього матраца входить всього п'ять шарів. Два з них - це чохол, ще два - прошарок спеціальної піни і безпосередньо матеріал Memory Foam. Детальніше про функції кожного з шарів розказано нижче.

     Чохол виготовляється з щільної стрейчевой тканини, вироблюваної у Бельгії. Цей матеріал має високу міцність до механічного стирання завдяки високому вмісту волокон природного походження. Він здатний добре вбирати усю зайву вологу, забезпечувати нормальний рівень циркуляції повітря, а зовні має приємну напомацки текстуру.

     Піна високої міри еластичності робиться згідно унікальної технології, що обумовлює її незвичайні властивості. Її структура має безліч мікроскопічних пір, які сприяють тому, щоб матеріал був досить еластичним і довго зберігав експлуатаційні характеристики. Пружність піни утворює той самий упор, який корисний для Вашого хребта.

     Memory Foam по своїй структурі є комірчастою піною, яка накачана повітрям. Цей матеріал здатний "запам'ятовувати" і відтворювати контури людського тіла. На відміну від попередніх шарів, Memory Foam не чинить безпосереднього опору при тиску на нього вагою людини. Швидше навпаки, саме він бере на себе місію розслабити усі Ваші члени, що обов'язково благотворно позначиться на Вашому кровообігу.

Матрац Мемо-ролл виготовляється виключно з екологічно чистих матеріалів, а тому абсолютно нешкідливий для Вашого здоров'я. Крім того, любителям "зеленої" продукції буде приємно дізнатися, що він також не завдає шкоди природі в цілому. Усе вищесказане підтверджується міжнародним сертифікатом відповідності Okotex 100.

посмотреть все (2)

Другие статьи и публикации компании:

У цій статті ми розкажемо вам як краще підібрати матрац ортопедичний для майбутніх матусь
29.07.2017
Информация о продавце
  • +380 (99) 981-51
  • проспект Текстильників, 7, Херсон, Херсонська область
Інтернет магазин "IriS" пропонує широкий асортимент матраців в Херсоні на будь-який смак і гаманець. У каталозі представлена продукція перевірених відомих виробників цього напряму, які прекрасно зарек
×